Resimlere.com Resim Ara  
 
 

Billur Yazgan Resimleri

Billur Yazgan Resimleri


            

Billur Yazgan Resimleri
Açıklama: Billur Yazgan Röportajı(TRENDY)

-OYUNCULUK HAYATIN NASIL BAŞLADI?
Çocukluğumdan beri hayalimdi;ekran önünde olmayı istiyordum. annem de beni çok destekliyordu.hatta annem,üniversiteye girdiğim yıl ,Müjdat Gezen'in oyunculuk derslerine girmemi önerdi.sevinçle kabul ettim. ardından da Tümay Özokur Casting'e yazıldım. bir ay sonra hemen Dijitürk'ün gençlik kanalı s'nek te canlı yayın sunucusu olmam için teklif geldi.'Şöhret'de ilk dizi deneyimim oldu.8 bölüm oynadım.Pek olamadım oyunculuğa ama 'acemi cadı'da set ortamı inanılmaz. aile gibiyiz.kavga ettiğimizde oluyor.ama nasıl annenle kavga ettiğinde uzun süre küs kalmazsın,bizim sette de öyle!

-CANLANDIRDIĞIN TUĞÇE KÖTÜ BİR KIZ MI?
Bence çok eğlenceli bir kız!onu canlandırırken inannılmaz zevk alıyorum.normal hayatımda bağıran,çağıran bir insan değilimdir.dolayısıyla Tuğçe karakterini canlandırırken ,stres atıyorum.sakin bir kız değil çünkü her anı bir olay.Ama kötü biri değil sonuçta 16 yaşındaki bir kız ne kadar kötü olabilirki!çok saf bir kere.hırsları hep boşa çıkıyor.

-BÖYLE BİR ARKADAŞININ OLMASINI İSTER MİSİN?
Dalga geçildiğini,istenmediğini anlamıyor. böyle bir insan benim arkadaşım olamaz!belki bu kadar çok konuşmasa iyi bir kız sayılabilirdi.bir de ben onu canlandırıken,çok sert ve hırslı oynamamaya dikkat ettim.

-TANINIYOR OLMAK HOŞUNA GİDİYOR MU?
Aslında beniS'nek zamanından tanıyorlar.orada ağrı makyajlı,abartılı saçlı biriydi..'acemi cadı'sayesinde küçük hayranlarım oluştu.sonuçta rahatsız olmuyorum KAÇ YAŞINDASIN? 21'i bitirdim. dolu dolu 22'yim NE BURCUSUN? terazi.yükselenin de ikizler tan dengesizim yani


-YILLAR İÇİNDE EKRANLARDA BÜYÜDÜĞÜNÜ İZLEDİĞİMİZ VE SENİN DE ÇOK BEYENDİĞİN KİMLER VAR?
Özgü namal var.bir çok projede yer aldı ama 'kurtlar vadisiyle'parladı. Geçtiğimiz günlerde Özgünün rol aldığı 'mutluluk'filmini izledim.inanılmaz oynamış.mesela ben onun oyunculuğunu tek tip zannederdim.yani hep aynı kız tipini canlandıracağını düşünüyordum.oysa şivesi,çekingen köylü kızı tavırları... bence tek kelimeyle muhteşemdi. onun dışında beyendiğim isimlerin yaşları hep büyük.


-YAŞLARI BÜYÜK İSİMLERDEN KİMLER VAR MESELA?
Dolunay soysert'i ve Başak köklükaya'yı çok beyeniyorum.doğal ve abartısız oynuyorlar.ben şuna çok karşıyım. estetik ameliyat yaptırmış bir insan köylü kadınını canlandırmasın!ne alaka!bir kere oyuncu dediğin estetik yaptırmamalı.oyuncunun her şeyi mimiktir.

-GENÇLİK DİZİSİNDE OYNUYOR OLMAN,BUNDAN SONRA SANA GELECEK OYUNCULUK TEKLİFLERİNİ OLUMSUZ ETKİLERMİ?
22 yaşındayken,16 yaşındaki birini canlandırabilmem çok güzel bir şey bu piyasada olacaksam eğer,30'umda da genç bir kızı canlandırabileceğim demek ki!aslında benim yaşımdan küçük gösteren bir yüzüm yok.O yüzden çok düşünmüyorum

-OYUNCULUĞUNLA İLGİLİ KENDİNİ ELEŞTİRDİĞİN BİR NOKTA VAR MI?
İnsanların beni eleştirdiği nokta;diksiyonumda problem olması!onu çözmeye çalışıyorum.Laçin Ceylan'dan ders almaya başlayacağım.hem oyunculuk hemde diksiyon artık farklı rollerde olmak istiyorum.şiveli roller istiyorum.

-OYUNUCULUK HARİCİNDE NELER YAPMAKTAN KEYİF ALIRSIN?
Sinemaya gitmeyi çok severim havalar güzel olduğunda yürümekten ve yüzmekten keyif alırım.her kız gibi alışverş yapmayı seviyorum bir de!

-GELECEKLE İLGİLİ PLAN VE PROGRAMLARIN NELER?
Oyunuculuk anlamında kendimi yetiştirebileceğim kadar yetiştireceğim.konservatuara gitmediğim için Laçin ceylan'dan alacağım eğitimle o boşluğu doldracağım.herkes oynuyor dizi filmlerde.Ben sinema filminde oynamayı istiyorum .inanılmaz Türk filmleri çekiliyo artık.Korku filmleri hariç!Mümkünse türkler korku filmi çekmesin.komediye dönüşüyor.
Anahtar Kelimeler: Billur, Yazgan, Resimleri, resmi, reim, acemi, cadı, acemi_cadi
Tarih: 29.11.2007 13:36
Hitler: 12203
İndirmeler: 83
İzlenme: 0.00 (0 Oylar)
Dosya Boyutu: 37.6 KB

Bu Resimi:
Websiteniz için ufak boyut :
Forumlar için ufak boyut :
Web Siteleri İçin :
Forumlar İçin :
Direk Resim Adresi :
Önceki İmaj:
Billur Yazgan Resimleri  
 Sonraki İmaj:
Acemi Cadı Resimleri

 

  Design by 7dana.com  

RSS Feed: Billur Yazgan Resimleri (Yorumlar) - Gizlilik Sözleşmesi XML